Udělat to tak aby to chladilo, to umí každý, aby to nestálo moc a něco to vydrželo, to je kumšt!

flash

Mobilní klimatizace

Chladicí boxy, mrazicí boxy, chlazení technologických procesů, chlazení živnostenské, průmyslové chlazení, chlazení nápojů, výdejní chladicí vitríny, šokové zchlazovací zařízení a zmrazovače, prodejní chladicí zařízení a jiné technologie dodáváme od projektu až po montáž, včetně následného servisu.

Ochlazovače vzduchu

Tepelná čerpadla dodáváme od projektu až po vlastní realizaci. Současně s tepelnými čerpadly nabízíme dodávku a montáž systémů pro topení rodiných domů a malých komerčních objektů. Tepelná čerpadla konstruujeme, vyrábíme a poskytujeme plnou technickou podporu těchto produktů včetně školení a certifikace.

Split klimatizace

Klimatizační zařízení od návrhu po montáž pro byty, chaty, domy a komerční objekty. Klimatizace pro výrobní prostory, klimatizace trafostanic, rozvoden a klimatizace pro technické místnosti. Vyrábíme a dodáváme HVAC zařízení pro prostory s nebezpečím výbuchu, chemické, farmaceutické provozy a pro důlní a strojírenský průmysl.

Okenní klimatizace

Zabýváme se výrobou a montáží řídících rozvaděčů pro MaR, chladírenské a mrazírenské technologie, rozvaděčů pro řízení technologických celků, dodáváme kompenzační rozvaděče. Firma je certifikována pro revizní činnost v oblasti elektrických zařízení, v oblasti F- plynů a regulovaných látek, tlakových nádob. Do činnosti firmy Cool trade engineering patří i odborný technický dohled, mentoring a vzdělávání.

Společnost Cool trade engineering, s.r.o.

Vznikla transformací firmy Gastroklim, spol. s r.o. jejíž činnost byla zahájena již v roce 2009 a to po tříletém úspěšném podnikání jednatele společnosti jakožto fyzické osoby. Činnost firmy v počátcích byla zaměřena na servis chladírenských technologií pro gastronomické provozy, mezi které patří například výrobníky ledu, živnostenské chlazení, chladící a mrazící boxy pro restaurace a další zařízení. S rozvojem společnosti a z důvodu zvyšující se poptávky od našich zákazníků bylo portfolio rozšířeno o klimatizační systémy a to jak prodej, montáž a servis, tak i návrhy těchto systémů. V roce 2010 byl spuštěn tento internetový portál chciklimu.cz, který je nejen prezentací naší firmy, ale slouží zároveň i jako internetový obchod s klimatizační a topnou technikou. V roce 2011 firma prošla transformací a to jak v oblasti personální, tak i strukturální, což přineslo rozšíření oblasti působení o segment tepelných čerpadel a současně byla činnost firmy rozšířena i o vzdělávací aktivity. V současné době se firma specializuje na kompletní činnost v oblasti chladírenských a klimatizačních technologií včetně tepelných čerpadel.

Nabízené služby:

-Konstrukce zařízení

-Návrhy chladivových okruhů

-Projekční činnost v oblasti chladící, klimatizační a topné techniky

-Výroba tepelných čerpadel na zakázku

-Výroba HVAC zařízení pro prostory s nebezpečím výbuchu

-Montáž zařízení a příslušenství

-Výroba rozvaděčů pro řídící systémy a HVAC zařízení

-Servis technologií a zařízení

-Revize elektro

-Kontroly těsnosti okruhů obsahujících F-plyny a regulované látky

-Odborné posudky a analýzy

-Vzdělávací činnost, školení a mentoring

Tel: 317471095
GSM: 721 055 519
FAX: 317 471 095
e-mail: info@chciklimu.cz
Cool trade engineering, s.r.o.
Poděbradská 174/8
190 00 Praha 9
IČ: 28874013 DIČ: CZ28874013
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném
městským soudem v Praze,
oddíl C vložka 150465
Číslo účtu: 228359386 / 0300 | Datová schránka: fj67u4m